wesele glamour

Kiedy usłyszymy nazwę ,, wesele glamour’’ od razu przychodzi nam do głowy tylko jedno – przepych, luksus i blask. Co zrobić, aby uroczystość weselna wyglądała jakbyśmy przeznaczyli na nią miliony, a w rzeczywistości nasz portfel nie ucierpi, tak jak to wygląda. Nie oszukujmy się wesele w stylu glamour to spory wydatek. Jest natomiast kilka trików na to, aby nie wydać na nią całego majątku swojego życia. 

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/wesele-glamour/

Królowa całego przyjęcia

Zacznijmy może od panny młodej, wesele w stylu glamour to przecież nie tylko stworzenie klimatu na sali. Suknia ślubna panny młodej powinna być widoczna już z daleka.W tym stylu nie ma miejsca na delikatne, subtelne elementy. Glamour to przecież nic innego jak błysk, szyk i elegancja w jednym. Welon powinien być długi. Dla wielu przyszłych panien młodych  jest to okazja do spełnienia dziecięcych marzeń o pięknej koronkowej sukni o kroju księżniczki. Kreacja ślubna powinna być obfita i przypominać te, które można spotkać na pierwszych stronach gazet czy w wielkich produkcjach filmowych.

A co z dodatkami?

Wesele w stylu glamour nie mogłoby odbyć się oczywiście bez eleganckiej biżuterii panny młodej. W tym dniu bardzo mile jest widziana również biżuteria ślubna do włosów, która będzie widoczna już z daleka. Jak już wyżej wspomniano w tym dniu nie ma miejsca na delikatne i subtelne dodatki. Kreacja ma wyglądać niczym z bajki. Całości dopełni piękny makijaż ślubny i fryzura ślubna – oba te elementy powinny być dociągnięte do perfekcji.

Wesele glamour – co jeszcze wybrać?

Podczas gdy decydujemy się na wesele w stylu glamour musimy dopracować nawet najmniejsze elementy. Zaczynając od samych zaproszeń ślubnych. To przez nie można zdradzić nutkę tajemnicy dotyczącej stylu wesela. Para młoda często w dosłowny sposób właśnie w zaproszeniach nawiązują do klimatu całego ślubu i wesela. Przyszłe pary młode decydują się na luksusową czerń, złoto, srebro, biel. Wybierają dodatki stawiają na perły, pióra i luksusowe tkaniny. Wybór kwiatów na stoły tego dnia również nie może być przypadkowy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here