Zabieg miradry - nieinwazyjna metoda leczenia nadpotliwości

Zabieg miradry jest nie tylko skuteczny w leczeniu nadpotliwości, ale przede wszystkim bezpieczny, co w tym przypadku ma bardzo duże znaczenie. Szybkość o nieinwazyjność tej metody to kolejne jej pozytywne aspekty. zabieg miradry opinie ma bardzo pozytywne, zarówno wśród lekarzy, jak i osób, które dzięki tej metodzie raz na zawsze pozbyły się problemów z nadmiernym poceniem się.

Jak wygląda zabieg miradry?

Miradry to łatwy i skuteczny, a przy tym niezwykle bezpieczny zabieg pozwalający na pożegnanie się raz na zawsze z problemem nadmiernego pocenia się pod pachami. Zabieg wykonywany jest zawsze w dobrze wyposażonym i sterylnym gabinecie lekarskim. Zabieg nie jest bolesny, wręcz przeciwnie prawie niewyczuwalny, bowiem w czasie jego przeprowadzania niedokonywane są jakiekolwiek nakłucia czy nacięcia. Zabieg przeprowadzany jest z użyciem lasera emitującego wiązkę promieni elektromagnetycznych. Stopień promieniowania zawsze jest dopasowany do indywidualnych potrzeb pacjenta, dlatego przed przeprowadzeniem zabiegu lekarz musi przeprowadzić z nim odpowiedni wywiad lekarski, w razie potrzeby skierować na odpowiednie badania medyczne. Choć zabieg w większości przypadków nie powoduje bólowych dolegliwości, to jednak lekarze, aby być całkowicie pewnym, że pacjent nie będzie odczuwał jakiegokolwiek uczucia dyskomfortu w czasie zabiegu, stosująt dodatkowo znieczulenie miejscowe (w okolicy pach). Zabieg miradty, jeśli wszystko przebiega zgodnie z założeniami trwa około godziny.

Zalecenia po zabiegu

Zabieg miradry opinie ma bardzo pozytywne. Jest szybki, bezbolesny, a przy tym niezwykle skuteczny. Dodatkowo regeneracja po zabiegu nie jest zbyt uciążliwa. Co prawda przez pewien czas pacjent musi pozostać pod ścisłą kontrolą lekarza (tuż po zabiegu w żadnym wypadku nie może powrócić on do domu). Leczenie nadpotliwości nie należy do najprostszych. Choć po zabiegu miradry bardzo często mogą pojawić się podrażnienia, obrzęki czy pewne dolegliwości bólowe, to jednak przy pomocy odpowiednich farmakologicznych środków problem ten można wyeliminować. Konsekwencje po tego rodzaju zabiegu mającego na celu leczenie nadpotliwości można zminimalizować poprzez stosowanie zimnych okladów na bolesne miejsca.

[Głosów:3    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here