wybór prezentów - wcale nie jest taki prosty

Na łamach portalu Zabobon.pl pod linkiem http://www.zabobon.pl/jak-wybrac-prezent-na-urodziny/ pojawił się ciekawy wpis dotyczący trudności związanych z wyborem prezentu na urodziny. Te trudności towarzyszą nam zawsze, gdy mamy do czynienia z kolejnymi urodzinami, imieninami czy jakąś rocznicą. Ciężko jest przecież sprezentować taki upominek, który będzie zarówno oryginalny, niebanalny oraz wywoła uśmiech na twarzy osoby obdarowanej. Na taki uśmiech liczy przecież każda z osób wręczających prezenty, gdyż jest to znak, że wybór padł z naszej strony na prawidłową rzecz i przypadła ona do gustu osobie obdarowywanej. Jaki więc prezent wybrać, by mieć stuprocentową pewność, że będzie on trafiony?

Przede wszystkim powinniśmy się skupić na przydatności takiego prezentu oraz samych potrzeb osoby której chcemy go wręczyć. często w tym celu robimy wywiad wśród bliskich – chociażby przyszłego jubilata – jaka forma prezentu by go w największym stopniu ucieszyła. Część z nas z pewnością ucieszy się z prezentów, które możemy wykorzystać w codziennym życiu, a na które czasami szkoda nam przeznaczać własnych środków gdyż myślimy że są to zbędne gadżety. Kogoś może bardzo ucieszyć kubek termiczny, zestaw dobrych herbat czy dobre perfumy. Wszystko też zależy od płci osoby obdarowywanej, jej wieku czy też tego jaki tryb życia prowadzi. Nie zawsze też trzeba wypytywać wszystkich znajomych o tą najlepszą opcję – z powodzeniem można przecież w obecnych czasach wyszukać dobre upominki w Internecie, czy zapytać o doradztwo obsługę sklepu w którym myślimy że znajdziemy ten odpowiedni prezent.

Jeśli natomiast nie mamy zupełnie pomysłu na podarunek, nie chcemy – albo po prostu – nie mamy czasu na wypytywanie się i zwiad skierowany w kierunku uzyskania informacji o potrzebach obdarowanej osoby z jej najbliższego środowiska, możemy użyć tzw. „klasyków”. Klasykiem z pewnością dla mężczyzny może się okazać dobra butelka whisky, czy wręcz zaproszenie go na degustację takiego trunku. Dobre perfumy też zawsze są w modzie, a przejażdżka sportowym samochodem wynajętym w salonie z pewnością zadowoli nie jednego „dużego chłopca”.

Z kobietami może być trudniej, jednak są takie prezenty, które nigdy się nie zestarzeją. Bukiet dorodnych kwiatów, torebka od renomowanych projektantów czy jakiś ładny ciuszek do damskiej garderoby z pewnością przypadną do gustu przy różnych sytuacjach, zarówno bliskiej jaki dalszej osobie.

Nie ma w prawdzie idealnego prezentu, który byłby każdorazowo „strzałem w dziesiątkę” jednakże istnieje sporo „pewnych” opcji nad którymi warto się zastanowić przy obdarowywaniu bliskiej na osoby.

Przeczytaj też: http://golymin.pl/buty-dc-czy-nadal-sa-modne/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here