Korzyści z budowy modułowej

Technologia budownictwa modułowego upowszechniła się w ciągu ostatnich 10 lat. Popularność tej metody budowlanej można tłumaczyć uproszczeniem i przyspieszeniem procesu budowlanego. Obecnie budownictwo modułowe jest zaawansowanym i technologicznie zaawansowanym systemem budowy budynków.

Korzyści z takiej konstrukcji

Budownictwo modułowe jest dość powszechne na Ukrainie. Jego popularność można wyjaśnić następującymi pozytywnymi cechami:

  • Szybkość wznoszenia: budynki są wznoszone na bazie identycznych kontenerów blokowych. Taka unifikacja znacznie obniża koszty i upraszcza
  • Proces budowy. Specjaliści montują budynki o różnej złożoności, ponieważ każdy moduł bloku ma bardzo małą wagę;
  • Szeroki zakres projektów: możliwość budowy do 3 kondygnacji z dowolną liczbą pomieszczeń;
  • Mogą być wyposażone w stałe miejsca zamieszkania: wyposażenie może obejmować przyłącza elektryczne, jak również całą niezbędną infrastrukturę, wodociągi oraz urządzenia sanitarne;
  • Czas realizacji projektu ulega znacznemu skróceniu: dotyczy to zarówno czasu produkcji kontenerów, jak i samego procesu budowy;
  • Możliwe do budowy w trudnych warunkach miejskich. budynki w pobliżu nie stanowią przeszkody;
  • Można je rekonfigurować: możliwa jest całkowita przebudowa, a także powiększenie lub zmniejszenie wielkości pomieszczeń, w zależności od wymagań, jakie stawia właściciel.

Ponadto wytrzymałe i lekkie konstrukcje metalowe typu modułowego pozwalają na zastosowanie lekkich fundamentów. Zazwyczaj projekt przewiduje fundamenty palowe lub o małej głębokości. W ten sposób inwestor może zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy na budowie dużego lub bardzo małego budynku.

Minimalny czas instalacji

Zbudowanie dwupiętrowego domu modułowego zajmuje od trzech do czterech dni. Czas budowy budynków modułowych jest nieporównywalny z innymi materiałami stosowanymi w tradycyjnych technikach budowlanych. Ponieważ prace wykończeniowe zostały wykonane już w fabryce, budynek modułowy jest gotowy do użytku zaraz po zakończeniu montażu.

Ekonomiczna konstrukcja jest zapewniona dzięki prostocie montażu. Wysoko wyspecjalizowane umiejętności nie są konieczne. Wykończenie wewnętrzne, jak i zewnętrzne jest wykonywane w fabryce, według uznania klienta. Łatwo jest wybrać dom z modułów, odpowiedni dla wszystkich parametrów. Ściany budynków modułowych oddychają, zapewniając zdrowy mikroklimat wewnątrz domu.

Minibiura, przebieralnie, stanowiska ochrony

Jeśli rozwijasz swoją działalność i otwierasz biuro w mieście, zwykle nie ma problemów z lokalem. Ale co by było, gdyby biuro znajdowało się poza miastem, na wsi lub w miejscu, gdzie nie ma odpowiednich budynków do wynajęcia? Co zrobić, jeśli pilnie potrzebujesz przebieralni lub stanowiska ochrony na placu budowy?

Wyjście jest tylko jedno – zamówić biuro modułowe . W wielu przypadkach budynek modułowy jest jedyną realną opcją.

Korzystne ceny na budynki modułowe

Ceny biur modułowych, jak również budynków mieszkalnych, posterunków ochrony i innych obiektów są atrakcyjne dla wszystkich klientów. Koszt każdego projektu jest obliczany przez specjalistów indywidualnie. W celu wybrania najlepszej opcji, sugeruje się obejrzenie budynków z kontenerów blokowych od producenta.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here