przedłużanie włosów

Współcześnie nawet osoby mające słabe i cienkie włosy mogą cieszyć się gęstym i pięknym uczesaniem. Przedłużanie włosów techniką tape on, zwaną również kanapkową, pozwala dodać im nie tylko długości, ale także objętości. Kobiety chętnie poddają się temu zabiegowi, aby utrzymać swoje naturalne włosy w zdrowiu i nabrać większej pewności siebie. Co wyróżnia metodę kanapkową spośród innych?

Istnieją różne sposoby przedłużania włosów: keratynowa, mikroringi, na wosk i inne. Jednym z najbardziej polecanych jest metoda kanapkowa. Pomiędzy pasma naturalnych włosów dokleja się pasemka tape – włosy umieszczone na przezroczystej, kilkucentymetrowej taśmie. Zabieg przebiega szybko – nie trwa dłużej niż godzinę, a zdecydowanie zwiększa objętość fryzury. To powoduje, że staje się on coraz bardziej popularny. Jednym z miast, w których jest wykonywany, jest Poznań. Salon fryzjerski Piotr Sierpiński Hair oferuje profesjonalną usługę Easyhair Pro, dającą szansę na błyskawiczną i efektowną metamorfozę.

Jakie są podstawowe zalety metody tape on?

  • Bezpieczeństwo

Spośród wszystkich metod obecnych na rynku, przedłużanie włosów z wykorzystaniem taśmy jest najmniej szkodliwe dla naturalnych włosów klienta. Pasma są lekkie, dzięki czemu unika się nieprzyjemnego uczucia ciągnięcia. Taśma do przedłużania nie niszczy włosów i da się ją zdjąć bez trudu. Ze względu na łatwy proces usuwania, metoda kanapkowa chroni włosy.

  • Cena

Trwałość efektu powoduje, że zdecydowanie się ona opłaca. Włosy można użytkować nawet rok. Ponadto, koszt utrzymania i pielęgnacji włosów przedłużanych metodą tape on jest znacznie niższy niż w przypadku innych technik.

  • Wygoda

Rozmiar każdego z pasm sprawia, że jest on łatwy w pielęgnacji – traktuje się je jak własne włosy. Są tak lekkie, że łatwo o nich zapomnieć aż do momentu, kiedy nadejdzie czas na podciągnięcie. Średni okres oczekiwania na kolejne doczepienia to 6-8 tygodni, w zależności od szybkości wzrostu włosów danej osoby.

  • Wszechstronność

Przedłużanie włosów metodą tape on zapewnia elegancką fryzurę na każdy dzień. Taśma jest bezbarwna i niemal niewidoczna. Włosy można farbować, a możliwości stylizacji są wprost nieograniczone. Doczepienia są elastyczne i poruszają się wraz z naturalnymi włosami użytkownika, co wygląda bardzo naturalnie.

Dbając o przedłużenia, można być pewnym, że nie będą się plątać i dadzą się łatwo ułożyć. Po każdym myciu należy użyć odżywki lub olejku nawilżającego, co pozwoli zachować pasma gładkimi i lśniącymi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here