farbowanie włosów cena

Każda z nas lubi dobrze wyglądać, prawda drogie panie? Oprócz naszej próżności i dobrego samopoczucia, zwracamy również uwagę na starą maksymę – jak cię widzą, tak cię piszą! A zatem nie ma wyjścia. Zwyczajnie, trzeba dobrze wyglądać. My wymagamy tego od siebie i świat wokół wymusza na nas dbanie o swój wizerunek. W pracy i w życiu prywatnym. Po prostu wszędzie!

Coraz więcej mężczyzn również zwraca uwagę na to, jak wygląda. Dla pań jednak to chleb powszedni. Włosy, paznokcie, codzienny makijaż, również i sylwetka. Lubimy być komplementowane za efekty ciężkiej pracy nad sobą i swoim wyglądem.

O tyle, co jedne czynności zajmują zaledwie moment i mogą być wykonywane przez nas same w domu, tak inne działania jakie podejmujemy w kwestii dbania o urodę, powinny być przeprowadzane raczej przez profesjonalistów. Ile z nas nie próbowało zmiany koloru włosów w zaciszu domowych pieleszy? Ile z nas nie prosiło swoich znajomych o „zmalowanie” czegoś na naszej głowie? Prawdopodobnie ogromna liczba.

Farbowanie włosów cena – Ile to kosztuje w salonie?

Czy jednak nie warto zainwestować w pójście do salonu i oddanie się w ręce wyuczonego, profesjonalnego fryzjera czy stylisty? Jeśli chodzi o farbowanie włosów cena nie musi być bardzo wysoka. Przecież nie pójdziemy do miejsca, gdzie zajmują się gwiazdami z pierwszych stron gazet, celebrytami. Chyba, że mamy takie życzenie i za dużo pieniędzy w portfelu. Pamiętajmy, że salony fryzjerskie pracują na dobrych, zwykle markowych produktach, a na pewno takich, które są dedykowane dla specjalistów.

Najprawdopodobniej już po pierwszej takiej wizycie zauważymy zmianę. Różnicę między domowym, amatorskim koloryzowaniem włosów, a oddaniem się w ręce fachowca. Nawet najdokładniejsze ręce znajomej zajmującej się nami, zwykle nie będą tak precyzyjne jak te fryzjerskie, po wielu szkoleniach i kursach. Farby, jakimi dysponują salony, mają fantastyczne odcienie, są rozrabiane na podstawie analizy kolorystycznej klientki. W drogeriach takich nie znajdziemy. Odżywki dedykowane dla specjalistów, mamy wrażenie, że odżywiają jak żadne inne. Ponadto zwykle zostaniemy zachęcone do jakiejś kuracji, ampułki czy innego zabiegu odżywiającego i wzmacniającego włosy. Same przyjemności!

Przecież my, kobiety, tak lubimy chodzić do fryzjera. Nie jest ważne – spędzimy tam pół godziny (chociaż to chyba tylko szybkie czesanie), czy kilka godzin. Czas minie jakby było to zaledwie pięć minut! Bo sprawia nam to przyjemność. Bo są to miło spędzone chwile. Bo efekt będzie widoczny od razu po wyjściu i będzie utrzymywał się przez jakiś czas, do kolejnej wizyty w salonie. Tym bardziej, że czasem nie jest to nasze widzi mi się, tylko konieczność. Kiedy srebro wychodzi nam na skronie, a wiek daje o sobie znać. Nie możemy przecież pozwolić, by siwy kolor zagościł na naszej głowie. Chcemy czuć się młode tak długo, jak tylko się da. Tak długo, jak młodość będzie nam pasować i nie będzie śmieszna w zestawieniu z ogólną naszą kondycją. Bo przecież, jak cię widzą, tak cię piszą!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here